PRŮBĚH SPOLUPRÁCE

Postup je takový, že po oslovení naší firmy naplánujeme osobní schůzku, nejlépe u Vás, ať si uděláme vizuální představu, získáme veškeré potřebné podklady a vyslechneme Vaše požadavky. Na základě tohoto jednání je vypracována studie. Díky podkladům a studii jsme schopni Vám vypracovat nabídku, která se skládá   z grafického konceptu, popisu funkčnosti, cenového rozpadu a termínů dodání. Když se Vám bude náš návrh líbit a rozhodnete se s námi spolupracovat, tak přecházíme do fáze realizace. Realizace bude probíhat, dokud stroj nebude plně funkční a v provozu k Vaší spokojenosti.

SLUŽBY

Konstrukční návrh

Profesionální tým konstruktérů se stará o mechanickou stránku našich projektů. Naše návrhy a technickou dokumentaci vypracováváme ve 3D i 2D  softwaru.

Elektro

Nabízíme návrh elektro komponent, elektro projekci a vyrobíme rozvaděč na míru. Elektro schémata vypracováváme pomocí softwarových nástrojů.

Programování

Navržený hardware, ventily, senzory, čidla poloh, servo drivery, měniče a vše co je s tím spojené, je řízeno hlavním mozkem. Navrhujeme  aplikační software, který implementujeme a testujeme. Náš aplikační tým využívá k nastavení a parametrizaci sofistikované softwarové nástroje a vytváří stabilní a spolehlivý chod naších aplikaci.  

© 2020 vytvořil Vojtěch Žůr