top of page

SPOLUPRÁCE

Po oslovení naší firmy naplánujeme schůzku na místě předpokládané realizace, abychom si mohli udělat vizuální představu, získat veškeré potřebné podklady a vyslechnout Vaše požadavky. Na základě tohoto jednání vám vypracujeme studii a nabídku. Ta se skládá z grafického konceptu, popisu funkčnosti, cenového rozpadu a předpokládaných termínů dodání. V případě, že se Vám bude návrh líbit a rozhodnete se s námi spolupracovat, přejdeme do fáze realizace. Zakázku předáváme až ve chvíli, kdy je stroj plně funkční a v provozu dle vašich požadavků.

SLUŽBY

Konstrukční návrh

Profesionální tým konstruktérů se stará o mechanickou stránku našich projektů. Naše návrhy a technickou dokumentaci vypracováváme ve 3D i 2D  softwaru.

Elektro

Nabízíme návrh elektro komponent, elektro projekci a vyrobíme rozvaděč na míru. Elektro schémata vypracováváme pomocí softwarových nástrojů.

Programování

Navržený hardware, ventily, senzory, čidla poloh, servo drivery, měniče a vše co je s tím spojené, je řízeno hlavním mozkem. Navrhujeme  aplikační software, který implementujeme a testujeme. Náš aplikační tým využívá k nastavení a parametrizaci sofistikované softwarové nástroje a vytváří stabilní a spolehlivý chod naších aplikaci.  

bottom of page