NABÍDKA SLUŽEB

Po oslovení naší firmy s vámi naplánujeme schůzku na místě předpokládané realizace, abychom si mohli udělat vizuální představu, získat potřebné doklady a vyslechnout vaše konkrétní požadavky. Na základě tohoto jednání vám vypracujeme podrobnou studii a nabídku obsahující grafický koncept, detailní popis funkčnosti, cenovou strukturu a odhadované termíny dodání. Pokud bude návrh splňovat vaše očekávání a rozhodnete se pro spolupráci s námi, budeme pokračovat do fáze realizace projektu. Celý proces zakázky bude kompletně dokončen až ve chvíli, kdy bude stroj plně funkční a pracovat dle specifikací stanovených vašimi požadavky.

01

Mechanické konstrukce

Naše integrované přístupy k mechanickým konstrukcím zahrnují návrhy, vývoj a výrobu dle specifikací klienta. Jsme odborníci v oblasti technických řešení a inovativních projektů. Navrhujeme a vypracováváme komplexní návrhy spolu s konstrukční dokumentací ve 3D i 2D softwaru.

02

Elektro schémata

Naši zkušení specialisté se postarají o detailní elektro schémata na míru pro vaše zařízení dle přesných požadavků a platných norem. Nabízíme komplexní návrh elektro komponent, profesionální elektro projekce a individuálně vyrobený rozvaděč. Elektro schémata jsou pečlivě vypracovávána pomocí moderních softwarových nástrojů.

03

Robotické řešení a automatizace

Od výběru správného robota až po instalaci a školení personálu – pokrýváme celý proces implementace robotických systémů. S našimi inovativními technologiemi a pochopením provozních procesů vám pomůžeme optimalizovat výrobní postupy a zvýšit efektivitu.

04

Programování

Navržený hardware, sensory, ventily, čidla poloh, servo drivery a měniče jsou řízeny hlavním mozkem. Navrhujeme aplikační software, který implementujeme a s pečlivostí testujeme. Náš profesionální aplikační tým využívá sofistikované softwarové nástroje pro parametrizaci a nastavení k zajištění bezchybného chodu všech aplikací.

MODULÁRNÍ ROBOTICKÁ BUŇKA

Naše zkušenosti s technologickými procesy nám umožňují nabídnout širokou škálu služeb. V poslední době jsme se zaměřili na koncept INDUSTRY 4.0, který jsme důkladně studovali a implementovali do modulární robotické buňky, připravené k individuálním úpravám podle vašich požadavků.

Zkušenosti máme v následujících oborech:

Manipulace
Robotické svařování
Měření
Nanášení bare/látek
Laserové technologie
IDUSTRY 4.0

Získejte špičkové řešení pro vaši výrobu

Kontaktujte nás pro konzultaci o vašich výrobních potřebách a získejte profesionální řešení od týmu Intelexon.

Přejít nahoru